Ryobi i przyjaciele

Jeśli potrzebujesz kreatywnej przestrzeni, w której będziesz mógł tworzyć, wymieniać się pomysłami oraz pracować nad projektami, to mamy dla Ciebie rewelacyjne rozwiązanie! Takie miejsce jest już w Gdańsku! FabLab Gdańsk to przestrzeń dla wszystkich zainteresowanych techniką, elektroniką, mechaniką i informatyką. Dodatkowo, będziecie mogli pracować tam naszymi narzędziami, które zawsze będą dostępne na miejscu! Zapraszamy!

Znowu to samo? Rutyna? Czasem warto opuścić strefę komfortu i pójść po coś więcej. To historia Snowee.

Snowee to grupa kilkudziesięciu ludzi, dla których praca w turystyce jest największą pasją w życiu. Niektórzy z nich w branży pracują od parunastu lat, inni startują z poziomu stałych bywalców podobnych imprez. Wiedzą jak powinien wyglądać dobrze zorganizowany wyjazd i co jest w nim ważne.

W sezonie zimowym 2018/2019 podróżują z narzędziami Ryobi.

Wspólnie z YAMAHA Motors oraz największą siecią sklepów I’M Inter Motors przygotowaliśmy dla Was i Waszych najmłodszych członków rodziny wyjątkowe wydarzenie: HOT WHEELS MOTO SCHOOL!

To wspaniała okazja, dzięki której dzieci będą mogły nauczyć się koordynacji i panowania nad prawdziwym motocyklem PW50 YAMAHA. Ponadto będą miały szansę zapoznać się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego na specjalnym, bezpiecznym torze.

Projekt przygotowany został z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia na zabezpieczonym torze odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy przekażą najmłodszym adeptom swoją motoryzacyjną pasję.

Wyposażone w 2-suwowy silnik o pojemności 50 cm3 motocykle Yamaha PW50 są bezpieczne i łatwe w prowadzeniu, jednocześnie oferując pełną emocji przyjemność z jazdy. W celu zapewnienia kontroli nad młodymi rajdowcami w motocyklach zastosowano regulowaną przepustnicę, pozwalającą na ograniczenie maksymalnej prędkości.

Dodatkowo w miejscu wydarzenia stanie specjalny namiot RYOBI, a w nim strefa warsztatowa. Przygotowaliśmy wiele konkursów dla dzieci i rodziców, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody!

Obserwuj nas uważnie i poznaj tegoroczną trasę!

Więcej informacji